Podtynkowe systemy do toalet, umywalek, pryszniców

Produkty ProSys™ Ideal Standard to komplet rozwiązań instalacyjnych do toalet, bidetów, umywalek, pisuarów i pryszniców. ProSys™ to również zaawansowane technologie i dostępność różnych wersji montażu, które ułatwiają realizację każdego projektu łazienki. 

Systemy instalacyjne ProSys™ wyposażone są w szereg zaawansowanych rozwiązań, które ułatwiają i przyspieszają montaż, oszczędzają energię i wodę oraz zapewniają wysoki poziom higieny w łazience. Do wyboru jest kilkadziesiąt stelaży, które oszczędzają wodę (SmartValve), poprawiają higienę (SmartFlush), czy oszczędzają energię (SmartForce).

SmartValve – zmniejsza straty wody

To rozwiązanie, które eliminuje straty wody spływającej do miski podczas otwarcia zaworu spłukującego. W każdym cyklu spłukiwania specjalny zawór zmniejsza o 0,5 l ilość zużywanej wody. Podczas uruchomienia spłuczki zużywana jest woda wyłącznie ze zbiornika, co nie generuje strat wody płynącej bezpośrednio z instalacji. Zawór posiada certyfikat NF i klasę akustyczną 1. SmartValve dostępny jest jako standard we wszystkich zbiornikach ProSys™ Ideal Standard.

SmartFlush – dozowanie detergentu

W ten system można wyposażyć każdy zbiornik spłukujący z serii ProSys™. Funkcjonuje on na zasadzie dozownika środka czystości podawanego przy każdym spłukiwaniu toalety. Zbiornik spłukujący może być wyposażony w dozownik płynnego detergentu, który przy każdym uruchomieniu przycisku dostarcza odpowiednią ilość środka dezynfekującego do wody spłukującej toaletę. Zapewnia to czystość i higienę miski WC. SmartFlush wraz z zestawem montażowym jest kompatybilny ze wszystkimi zbiornikami ProSys™.

System SmartForce – bezdotykowo

Dostępny jest z płytkami spłukującymi Symfo™ i Altes™, w których spłukiwanie uruchamiane jest bezdotykowo. Innowacyjnym rozwiązaniem jest też to, że płytka spłukująca nie musi być zasilana z sieci, ani też z wymagającej wymiany baterii. Energia potrzebna do pracy przycisku spłukującego czerpana jest wyłącznie z mocy przepływającej wody.

Produkty dostępne w gamie ProSys™ to: stelaże podtynkowe oraz zbiorniki do WC o różnych wymiarach i opcjach montażu: ramy do bidetów oraz pisuarów, ramy do akcesoriów (wyposażenie specjalne), ramy do umywalek oraz gama przycisków i płytek spłukujących w szerokim wyborze kolorów, kształtów, funkcji oraz materiałów z których są wykonane.

Więcej informacji na temat gamy ProSys™ oraz filmy instruktażowe: www.idealstandard.pl