Płyty tarasowe – Ceramika Paradyż

Ceramika Paradyż wprowadza na rynek trzy nowe kolekcje płyt tarasowych, które powstały z myślą głównie o urządzaniu ogrodów, tarasów i balkonów. Stonowane barwy, elegancja i nawiązanie do śródziemnomorskiej estetyki sprawią, że z łatwością przeniesiemy na zewnątrz domowe miejsca odpoczynku i spotkań.

Seria płyt tarasowych stanowi nową kategorię produktów w portfolio Ceramiki Paradyż. Do wyboru kilka wzorów i kolorów płyt.

Płyty tarasowe 2.0 – nowa kategoria produktów w ofercie Ceramiki Paradyż

Kolekcja Path

Wprowadzenie do oferty serii płyt tarasowych 2.0 stanowi poszerzenie portfolio firmy o nową kategorię produktów powstałych z myślą o urządzaniu ogrodów, tarasów i balkonów.
2-centymetrowe płyty są 10-krotnie bardziej wytrzymałe względem obowiązującej normy. O innowacyjności serii świadczy również łatwość montażu i demontażu – płyty można układać na trawie, żwirze, czy piasku bez używania specjalistycznego sprzętu ani wsparcia fachowców i dodatkowych materiałów budowlanych. Dzięki tej funkcji płyty można łatwo przenosić i wykorzystywać w różnych pomieszczeniach i powierzchniach. Z uwagi na możliwość uzyskania świetnego systemu odwodnienia oraz poprowadzenia przewodów pod płytami, jest to także idealne rozwiązanie do budowy wentylowanych tarasów i balkonów.
Na serię płyt tarasowych 2.0 składają się trzy kolekcje – Path, Terrace i Garden dostępnych w formacie 59,8 x 59,8 cm, który podkreśla przestronność zarówno wnętrz, jak i aranżowanej przestrzeni zewnętrznej.

Path 2.0. Ścieżka do relaksu

Kolekcja Path Ceramiki Paradyż to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują wytchnienia od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków. Subtelne odcienie szarości, wzorowane kolorami i fakturą skał, tworzą dynamiczny, tonalny wzór, przypominający górską ścieżkę. Dzięki idealnie gładkim krawędziom, rektyfikowane płyty można układać z minimalną fugą, budując efekt jednorodnej powierzchni.

Garden 2.0. Stylowo o naturze

Kolekcja Garden

Kolekcja Garden powstała z inspiracji naturalnymi odcieniami i strukturą piaskowców, granitów i marmurów. Neutralne odcienie płyt wchodzących w skład kolekcji doskonale sprawdzają się w aranżacji przestrzeni wypoczynkowej. Reorganizacja ogrodu, wytyczenie ścieżek ułatwiających poruszanie się wśród zieleni, czy wyznaczenie miejsca dla mebli ogrodowych i grilla z kolekcją Garden stają się proste i przyjemne. Struktura płyt odwzorowująca naturalną skałę dobrze komponuje się z roślinnością ogrodową. Płynne przejście między salonem, nawiązującym w swojej aranżacji do motywów skalnych, a ogrodem, wykorzystującym płyty z kolekcji Garden, wpływa na spójność stylu dominującego w budynku i wokół niego.

Terrace 2.0. Salon pod gwiazdami

Kolekcja Terrace inspirowana wybarwieniem naturalnych skał, umożliwia nadanie przestrzeni wypoczynkowej wyjątkowego, nowoczesnego stylu. Chłodne i stonowane

Terras Paradyż

odcienie płyt tarasowych subtelnie harmonizują z zielenią widoczną z tarasu, zaś cieplejsze kolory dodają zewnętrznej przestrzeni domowego charakteru. Płyty z kolekcji Terrace pod wpływem promieni słonecznych mienią się gamą naturalnych odcieni. Kolekcja jest dostępna w trzech kolorach – Beige, Grys oraz Grafit.