Wszystko w komplecie, czyli zestaw startowy CYCLO 24

Wygodnym rozwiązaniem jest zakup kompletnego zestawu, tzw. startowego. W komplecie kupujemy wszystkie potrzebne komponenty, mamy pewność, że to markowe urządzenia renomowanej firmy, które będą ze sobą kompatybilne. To także rozwiązanie korzystne ekonomicznie.

Do bram przesuwnych przydomowych polecane są zestawy startowe FAAC CYCLO 24V C720 (do bram ważących do 400 kg) lub C721 (do bram ważących do 800 kg). W skład zestawu wchodzi napęd elektromechaniczny z centralą sterującą, fotokomórki i droga radiowa FAAC 868 SLH, czyli nadajniki i odbiornik.
Poziom bezpieczeństwa jest ponadstandardowy. Niezawodny elektroniczny system antyzgnieceniowy jest wbudowany centralę sterującą. To element odpowiadający za kontrolę siły ciągu napędu. Natomiast enkoder natychmiast odwraca ruch skrzydła w przypadku wykrycia przeszkody. Przy tym napędy te pracują bardzo wydajnie, przesuwając bramę z prędkością do 18 metrów na minutę, czyli przy maksymalnej prędkości są o 50% szybsze od napędów konkurencji.
W zestawach startowych CYCLO 24V znajdują się także: niezbędne akcesoria montażowe, moduł radiowy XF 868, dwa piloty XT2868 SLH LR oraz para fotokomórek XP 20B D. Zestaw startowy FAAC Cyclo 2V C720 kosztuje 1610 zł netto, zaś Cyclo 2V C721 2200 zł netto.

Konsultacja