Czyszczenie tarasów przed sezonem

Środek czyszczący do tarasów V33 usunie ślady długich, zimowych miesięcy i w pełni odsłoni urok naszego drewnianego tarasu. Naniesiony przez wiatr piasek, nawiane liście, zacieki po deszczu i plamy po topniejącym śniegu – mimo że jesienią i zimą ruch na tarasie nie był duży, deski zniosły w tym czasie naprawdę sporo.

Środek czyszczący do tarasów V33 poradzi sobie z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami, odtłuszczając powierzchnię i usuwając szare, nieestetyczne przebarwienia, różnego rodzaju plamy oraz ślady po opadach. W efekcie drewno będzie rozjaśnione, a jego naturalny kolor zostanie wydobyty i zaakcentowany.

Środek czyszczący V33 do tarasów

Środek czyszczący do tarasów V33 przeznaczony jest do stosowania w przypadku drewna egzotycznego, sosnowego lub impregnowanego ciśnieniowo, świetnie sprawdzi się również w pielęgnacji desek olejowanych. Dbających o środowisko dodatkowo ucieszy fakt, że skład preparatu jest bezpieczny i przyjazny dla otoczenia.

  • Środek do czyszczenia tarasów V33 rozcieńczamy w proporcji 1 l produktu na 2 l letniej wody.
  • Jeśli zdecydowaliśmy się na użycie myjki ciśnieniowej, płyn przelewamy do pojemnika i nanosimy na powierzchnię, pozostawiając na 5 minut.
  • Po upływie tego czasu zmywamy preparat czystą wodą. W przypadku czyszczenia ręcznego możemy wykorzystać konewkę lub spryskiwacz ogrodowy, wydłużając jednocześnie działanie preparatu do 10 minut.
  • Przed spłukaniem środka czystą wodą niezbędne będzie także energiczne przetarcie desek szczotką o sztywnym włosiu w celu pozbycia się bardziej opornych zabrudzeń.
  • Jeśli plamy są uporczywe lub stwierdzimy, że powierzchnia jest wyjątkowo mocno zanieczyszczona i wymaga intensywniejszej pielęgnacji – niewielką ilość Środka czyszczącego do tarasów V33 aplikujemy bez rozcieńczania na zabrudzone miejsca, rozprowadzamy za pomocą szczotki o twardym włosiu i zmywamy wodą.

Czas pracy zależy od powierzchni, którą trzeba odświeżyć. Środek czyszczący do tarasów V33 działa jednak na tyle szybko i skutecznie, że jedno popołudnie w zupełności wystarczy, żeby usunąć ślady po zimie i zacząć nowy sezon… z czystym tarasem.

● Wydajność: 30 m kw.
● Cena: 43 zł za litr