Paleniska ogrodowe – nowoczesna dekoracja tarasu i ogrodu

Wystarczy niewielkie palenisko ogrodowe, które stworzy przytulną atmosferę i pozwoli cieszyć się naturalnym blaskiem ognia. Wypalone czarne duże plamy w ogrodzie i na trawnikach oraz uszkodzone chodniki to już przeszłość. Wolnostojące paleniska można ustawić w dowolnym miejscu, nie naruszając struktury podłoża.

W paleniskach ogrodowych najlepiej palić suchym drewnem (szczególnie drzew liściastych) oraz używać do rozpalania wyłącznie naturalnych rozpałek, dzięki czemu dbamy o środowisko naturalne nie przyczyniając się do zanieczyszczeń powietrza i powstania smogu. Takie paleniska to nowość w ofercie firmy Kratki.pl

Design palenisk ogrodowych jest inspirowany światem geometrii, jak model Triangle w kształcie trójkąta czy sześcioboku – model Hex. Miłośnikom klasycznej elegancji z pewnością przypadną do gustu paleniska o bardziej tradycyjnej konstrukcji np. wyrafinowanej czary (Goblet) czy stylowej patery (Sunny). Wszystkie paleniska ogrodowe w portfolio marki będą stanowić ciekawy element dekoracyjny ogrodu, ale na uwagę szczególnie zasługują tutaj modele Pyramid oraz Erizo. Ten pierwszy przenosi nas do świata samych faraonów, drugi z kolei inspirowany jest jeżem (z hiszp. erizo – jeż).
Ceny palenisk ogrodowych zaczynają się od 180 zł (model Triangle). Więcej na Kratki.pl