Ogrzewacze gazowe ze spieku kwarcowego

Ogrzewacze gazowe Patio idealnie sprawdzają się szczególnie w jesienne wieczory. Jeżeli dodatkowo dekorują ogród, to spełniają swoje funkcje doskonale. Patio mają obudowę z naturalnego spieku kwarcowego – płyt wielkoformatowych. 

Ogrzewacze gazowe Patio oraz Patio Mini marki Kratki są przeznaczone do ogrodu, na balkon czy taras. Dla miłośników minimalizmu idealnym wyborem będą ogrzewacze Patio z obudową w kolorze Calce Antracite w modnym antracycie. Uniwersalnym rozwiązaniem będą modele w czerni i szarości (Patio ze spiekiem kwarcowym Naturali Pietra Grey czy Nero Assoluto). Zwolennikom jasnej palety barw do gustu przypadnie ogrzewacz gazowy wykończony obudową w rozbielonej szarości (Patio ze spiekiem Fokos Sale lub Naturali Ossidiana Vena Chiara)

Jak działają ogrzewacze?

  • Do ich uruchomienia wystarczy jedno kliknięcie, a obsługa pozostaje intuicyjna. Warto podkreślić, że urządzenia marki Kratki nie wymagają specjalistycznego sprzętu i środków do czyszczenia. Szyby się nie zadymiają, a spieki kwarcowe to materiał słynący ze swej odporności na uszkodzenia, zarysowania i zabrudzenia.
  • Dodatkowo, nie szkodzi im wysoka temperatura, mróz, wilgoć czy woda. Komfortowe użytkowanie ogrzewaczy gazowych to także gwarancja 100% bezpieczeństwa. Bezawaryjną pracę urządzenia gwarantują zawór przechyłowy, czujnik termopary oraz sterownik.
  • Ogrzewacze gazowe spalają czyste paliwo, czyli gaz propan butan lub czysty propan nie przyczyniając się tym samym do powstania smogu i pogarszania jakości powietrza. Wykorzystane w modelach Patio i Patio Mini spieki kwarcowe, także nie wydzielają do atmosfery żadnych substancji szkodliwych gdyż są produktem naturalnym powstającym z mieszaniny iłów łupkowych, granitu, kwarcu i pigmentów ceramicznych.

Ceny:
Patio w wykończeniu ze spieków kwarcowych ze sterowaniem manualnym – 3900 zł
Patio w wykończeniu ze spieków kwarcowych ze sterowaniem automatycznym – 5900 zł