Jak prawidłowo zamontować bramę garażową?

Jak podczas montażu zadbać o uszczelnienie bramy garażowej oraz o dobrą wentylację garażu? Warto to sprawdzić na pokazie prowadzonym przez monterów firmy Hörmann, który będzie zorganizowany podczas czwartej MONTERIADY  w ramach targów BUDMA 2019 (w dniach 12 – 15 lutego).

MONTERIADA, organizowana przez Związek POiD w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, to nie tylko pokazy profesjonalnego montażu bram, okien i drzwi, ale także  rozmowy z ekspertami i liczne spotkania z młodymi adeptami sztuki budowlanej. Wydarzenie wpisuje się w ogólnopolską kampanię edukacyjną DOBRY MONTAŻ. Jej celem jest

upowszechnianie wśród inwestorów i monterów świadomości, że profesjonalny montaż jest równie ważny jak dobry produkt stolarki budowlanej, że bez właściwego montażu nie można docenić wszystkich zalet najlepszych nawet produktów.

Podczas tegorocznej MONTERIADY pokazany zostanie wzorcowy montaż dobrze ocieplonej bramy segmentowej LPU 42 firmy Hörmann. Brama o wymi

MONTERIADA z firmą Hörmann

arach 2,5 x 2,125 m, z przeszkleniem kasetonowym, montowana będzie wraz z bardzo szybkim napędem SupraMatic E. Dodatkowo wyposażona zostanie w mocowany do posadzki próg uszczelniający oraz w system automatycznej wentylacji garażu z czujnikiem wilgotności powietrza. Podobnie jak w latach ubiegłych, wszystkim pokazom towarzyszyć będzie profesjonalny komentarz, a wszelkie szczegóły w dużym przybliżeniu obejrzeć będzie można na specjalnym telebimie.

Kiedy i gdzie odbędą się pokazy?

Pokazy wzorcowego montażu bramy garażowej Hörmann, hala 5 MTP, stoisko nr 1, 12 – 15 lutego, BUDMA 2019

Wtorek 12 lutego godz. 13.35 – 14.35
Środa 13 lutego godz. 14.20 – 15.20
Czwartek 14 lutego godz. 10.20 – 11.20
Piątek 15 lutego godz. 11.15 – 12.05