Płot z innowacyjnego technorattanu

Mata z technorattanu to nowość na rynku. Mata jest gruba, wykonana jest z granulatu plastikowego, który w 90 proc. pochodzi z recyklingu. Idealna na osłonięcie płotu.

Technorattan firmy Progresja można ciąć w dowolnym miejscu z gwarancją, że się nie będzie rozplatał. Technorattan przycinać można do różnych rozmiarów i kształtów z dokładnością co do milimetra. Nadaje się więc do wypełniania już istniejących ażurowych płotów i siatek. W sprzedaży są dwa rodzaje przęseł ze stali ocynkowanej z wypełnieniem z technoratt

Mata z technorattanu w rolce

anu.

  • Takie ogrodzenie jest bardzo łatwe i szybkie w montażu.
  • Dzięki swojej grubości mata nie fałduje się ani nie wiotczeje na słońcu, nie pęka na mrozie. Jest oporna na warunki atmosferyczne oraz na promienie UV.
  • Nie wymaga też żadnej konserwacji i długo zachowuje idealny stan nawet do 20 lat.
  • Łatwo można ją umyć, spłukując wodą pod ciśnieniem, choćby po prostu ze szlaucha.

Przęsło Portland o długości 200 cm i wysokości 160 cm kosztuje około 300 zł, niższe Tola (120 cm wysokości) około 200 zł. „Progresja” produkuje maty tradycyjną metodą w wykorzystaniem krosien, co sprawia, że bardzo przypominają naturalny rattan. Materiał może być błyszczący lub matowy. Dostępny jest w neutralnych barwach ziemi, w 11 wariantach kolorystycznych. Jeśli którejś pani domu znudzi się modny dzisiaj szary, może niedużym kosztem wymienić matę na inną.

więcej na matanalata.pl