Dla ogrodników i gadżeciarzy zarazem

Łatwiejsza pielęgnacja roślin w mieszkaniu, ogródek pionowy na balkonie czy podlewanie ogrodu kontrolowane przez smartfon…. Takie gadżety ułatwiające uprawę roślin proponuje Gardena.

Znacie osobę, której pasją jest ogród, a jednocześnie jest miłośnikiem nowoczesnych technologii? Macie wrażenie, że mieszka ona gdzieś między światem wirtualnym, a swoim ogrodem? Trudno takiej osobie kupić dopasowany prezent, bo prawdziwy gadżeciarz sprawia wrażenie jakby miał już wszystko.

Geek w ogrodzie

GARDENA smart system

Na szczęście i dla niego znajdzie się propozycja – GARDENA smart system. To połączenie nowoczesnej technologii i miłości do ogrodu. GARDENA smart system spaja rozwiązania związane z nawodnieniem, pielęgnacją trawnika i roślin, który użytkownik może kontrolować za pomocą swojego smartfonu. Dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania ogrodem, zamiast martwić się o podlewanie roślin i koszenie trawy możemy poświęcić ten cenny czas dla siebie i bliskich. Wszystkie produkty smart możecie znaleźć na stronie:

www.gardena.com/pl/produkty/smart/smart/

Automatyczne podlewanie roślin doniczkowych

automatyczny system nawadniania kropelkowego GARDENA

Roślinom brakuje opieki, a gospodarza ciągle nie ma w domu? Można temu zaradzić, kupując automatyczną konewkę. To w pełni automatyczny system nawadniania kropelkowego dla maksymalnie 36 roślin doniczkowych. Posiada pompę, która poprzez transformator z włącznikiem czasowym zostaje uruchomiona raz dziennie na 1 minutę i zasila rośliny wodą z pojemnika. Poprzez sieć rozdzielników i węży nawadniających woda trafia tam, gdzie jest potrzebna. Zatem można wyjechać nawet na dłużej i nie martwić się o podlewanie kwitów.

Ogród na balkonie w bloku

GARDENA NatureUp – ogród wertykalny

Niektórzy chcieliby mieć choć mały ogródek, ale mają tylko balkonu. GARDENA NatureUp – ogród wertykalny na rośliny balkonowe. To elastyczny system pozwalający w szybki, prosty i niewymagający wysiłku sposób przekształcić gołe ściany w atrakcyjną przestrzeń pełną kwiatów, ziół i warzyw. System łączników z doniczkami wykonanymi z odpornego tworzywa sztucznego jest modułowy i można go rozszerzać i łączyć bez użycia narzędzi. Doniczki można postawić na ziemi lub powiesić na ścianie. Od teraz można zamienić balkon w mały ogródek. Ponadto ogród wertykalny można połączyć z automatyczną konewką, dzięki czemu pionowy balkonowy ogród będzie nawadniany automatycznie!