Zadaszenia tarasowe – z malowanego proszkowo aluminium

Scala Plastics, wyłączny przedstawiciel firmy Verasol®, oferuje sprawdzone zadaszenia tarasowe z aluminium.

Zadaszenia występują w dwóch wersjach: Profiline i Greenline. Wykonane są z wysokiej jakości aluminium malowanego proszkowo, które dostępne są w dwóch podstawowych kolorach białym i antracytowym. W wersji Profiline mamy do wyboru dodatkowo kolory specjalne, dzięki czemu każdy znajdzie konstrukcję odpowiednią do swojego otoczenia.
Solidne zadaszenie jest wykonane z płyty poliwęglanowej o grubości 16 mm lub szkła bezpiecznego. Zastosowanie płyt komorowych o grubości 16 mm gwarantuje wytrzymałość na duże obciążenie śniegiem oraz odporność na silne podmuchy wiatru.

Do wyboru jest 21 standardowych rozmiarów zadaszeń od 3 do 7 metrów długości oraz od 2,5 do 4 metrów głębokości. Dzięki specjalnej konstrukcji w zadaszeń Verasol® możliwa jest duża rozpiętość między dwoma wspornikami.
System rynnowy do odprowadzania wody deszczowej w zadaszeniach Verasol® został wbudowany w konstrukcję. Sprawia to, że taras wygląda bardzo estetycznie.

Zadaszenia Verasol® można wyposażyć w niezwykle estetyczny i funkcjonalny system ścian przesuwnych, dzięki którym możemy korzystać z tarasu od wczesnej wiosny do późnej jesieni.