Kolorowy ogród – ta sama farba do metalu, drewna, aluminium, a nawet PVC

Farby ogrodowe mogą być bardzo skutecznym, a przy tym prostym oraz niedrogim sposobem na wprowadzenie kolorowych elementów do ogrodu. W tym samym kolorze można pomalować i drewniane meble, i metalowego elementy ogrodu, a także z PVC i aluminium. Jest farba Direct Protect marki V33.

Kiedyś do pomalowania metalowej balustrady, drewnianego stolika czy skrzynki na kwiaty z PVC potrzebowaliśmy trzech farb. Dziś na rynku dostępne są nowoczesne rozwiązania, za pomocą których skutecznie odnowimy różne powierzchnie. – Z myślą o zastosowaniach zewnętrznych przygotowaliśmy farbę Direct Protect, którą z powodzeniem pokryjemy różne powierzchnie – od metalu, aluminium, PVC, ocynku czy powłok galwanicznych, aż po naturalne drewno. Wszystkie rodzaje powierzchni malujemy bezpośrednio, bez konieczności nakładania warstwy podkładowej.

Kolory do wyboru

W ogrodach świetnie sprawdzają się zarówno barwy natury, takie jak zieleń, kamienna szarość czy ziemisty brąz, jak i odcienie bardziej wyraziste.  W przypadku postawiliśmy na szeroką paletę barw o wykończeniu satynowym, piaskowym lub metalicznym – wymienia Paweł Piotrowicz. – Oprócz stonowanych bieli, zieleni, brązów i szarości farby Direct Protect mogą mieć mocne kolory np. atlantycki błękit, słoneczny oranż, paprykową czerwień czy pełną czerń.

Więcej na V33.pl