Dom na Święta – inspiracje na dekoracje!

Spójrzcie na dekoracje świąteczne w tym pięknym mieszkaniu! To dom projektu pracowni HOLA Design w wyjątkowej, bożonarodzeniowej odsłonie. Został nazwany „Siła spokoju” i nagrodzonym w International Property Awards, kojąca atmosfera trwa cały rok. Zajrzyjmy do domu, zainspirujmy się świątecznymi dekoracjami.

Ten podwarszawski dom jest urządzony neutralnie wobec przelotnych trendów aranżacyjnych, bazuje na ponadczasowej elegancji z akcentami współczesnej klasyki.
„Siła spokoju” stanowi wspaniałą oprawę dla pięknej codzienności inwestorów. Nic więc dziwnego, że w prestiżowym międzynarodowym konkursie International Property Awards otrzymała od jurorów aż 5 gwiazdek i zdobyła tytuł „Best Residential Interior Poland”. A dziś, w przededniu Bożego Narodzenia, gwiazd, gwiazdek, skierek i migotliwych blików światła widzimy tu jeszcze więcej. Stało się tak za sprawą dekoracji świątecznych od Miloo Home, m.in. na choince (choć nie tylko tam) znalazły się bombki z nowych kolekcji: złota z twórczo przetworzonym wzorem moro, opalizująca z efektem benzyny czy najmodniejsza w tym roku, tłoczona i pokryta aksamitem. Tak charakterystyczne dla Bożego Narodzenia akcenty czerwieni wprowadzają też bordowo-złote gałązki. Z salonów Miloo Home pochodzą też inne elementy dekoracyjne, podkreślające świąteczną odsłonę domu.

  • Odprężający nastrój „Siły spokoju” budują naturalne materiały, z przyjaznym dębem olejowanym oraz szlachetnym kamieniem na czele.
  • Duże okna, a następnie wewnętrzne przeszklenia zapewniają wnętrzom jasną aurę.
  • Kryształowe lampy, płoną świece, skrzy się choinka – światła odbijają się w licznych lustrach.
  • Efekt dopełniają takie elementy wystroju jak dyskretne sztukaterie na ścianach, eleganckie tapety i dopracowane, powściągliwe detale m.in. frontów zabudowy, ażurowego parawanu przy schodach, wielu mebli.

Więcej na https://hola-design.pl

zdjęcia: Yassen Hristov; stylizacja: Patrycja Rabińska