Świąteczny dom 2020!

Im smutniej i trudniej dookoła, tym bardziej chcemy, by w naszym domu było miło, przytulnie, klimatycznie, wyjątkowo. Święta w 2020 roku nie będą „zwyczajne”, więc tym bardziej mamy potrzebę udekorowania mieszkań tak, by zapomnieć, że na zewnątrz nie jest tak pięknie, jak mogłoby być. Zatem spójrzcie na te inspiracje – i do dzieła!

Styl Cozy Living – spokojne aranżacje świąteczne

Pierwsze dni grudnia to początek przygotowań świątecznych w wielu domach. Przedstawiamy trendy świąteczne panujące w tym 2020 roku – to m.in. dekoracje w spokojnym stylu Cozy Living, klimatyczny wystrój z dominującą ciemną kolorystyką, czyli Starry Night, kontrastowe Black & White. Ciekawie wyglądają także proste aczkolwiek nietypowe dekoracje choinkowe.

Świąteczna przytulność

Styl Cozy, czy spokojny, ciepły nie zawsze musi wpisywać się w klasyczną kolorystykę bazującą na czerwieniach, zieleniach i bieli. W koncepcji bożonarodzeniowej aranżacji Cozy Living królują beże, szarości i naturalne drewno. Już na pierwszy rzut oka widać tu ciepło, przytulność i rodzinną atmosferę. Spokojna kolorystyka została przełamana akcentami zieleni – zarówno w postaci tekstyliów, jak również typowo świątecznej zieleni: choinki, wieńców, girlandy. To wnętrze stworzone z myślą o spędzaniu czasu w gronie najbliższych!
Z kolei Starry Night to aranżacje w ciemnych kolorach, nawiązujące do kosmosu. Kosmiczne nawiązania pojawiają się na ścianach, meblach, tkaninach oraz dodatkach. Najnowsza aranżacja Starry Night, przygotowana przez WestwingNow, pokazuje, że trend galaxy to także doskonały pomysł na nietuzinkową, a jednocześnie bardzo wyrafinowaną dekorację stołu świątecznego. W tej aranżacji bazą są ciemne, wyraziste barwy: granat i czerń. Uzupełniono je o bogatą paletę kolorów pośrednich – niebieskiego, fioletu, błękitu i szarości. Elementem, którego nie mogło zabraknąć, są połyskliwe detale w tonacji złota, wnoszące do wnętrza wyrafinowany blask.

Nie tylko jedna choinka

Dekoracje choinkowe Westwing Now

A może w tym roku nietypowo? Zamiast jednej dużej choinki postawmy kilka małych… Spójrzcie, jak ciekawie i niesztampowo może wyglądać miejsce, wokół którego będziemy zasiadać w te Świąteczne dni!

Aranżacje i zdjęcia www.westwingnow.pl