Nowe kolekcje płytek w formacie 30 x 90 cm

Nowe propozycje Ceramiki Paradyż w formacie 30 x 90 cm to najmodniejsza stylistyka, bazującą na trendach ze świata designu. Wyjątkowe efekty można uzyskać poprzez połączenie płytek bazowych z dekorami i listwami ozdobnymi. Każda z 5 kolekcji daje ogromne możliwości wyrażenia siebie, zarówno poprzez spokojniejsze aranżacje jak i te bardziej odważne.

Jest to możliwe nawet w małych pomieszczeniach, dzięki zastosowaniu uniwersalnego formatu. Co więcej, grafiki sprzyjające składaniu płytek w wielkopowierzchniowe obrazy, urozmaicone struktury oraz dowolność układu zarówno pionowego jak i poziomego dają praktycznie nieograniczone sposoby kompozycji. Kolejną z zalet jest opcjonalność w akcentowaniu tego co dla nas najistotniejsze: konkretnego detalu, poszczególnego efektu lub wręcz przeciwnie – możliwość wypełnienia całej powierzchni danym motywem.

Znajdziemy wśród nich motywy roślinne, kamienne czy inspirowane metalami szlachetnymi. Ponad 30-letnie doświadczenie Ceramiki Paradyż w dekorowaniu płytek procentuje bogatym wachlarzem zróżnicowanych efektów w postaci matu, połysku, metalizacji lub ciekawych struktur. Natomiast nieoczywiste kształty heksalongów czy symetria wydłużonych cegiełek podkreślą walory płytki bazowej. Na szczególną uwagę zasługują płytki z motywem tapetowym, który od teraz można wkomponować w projekt łazienki.

Wonder Sky – kolekcja płytek w sypialni

Wonder Sky – niebieska łąka
Podobno nie ma dwóch tych samych odcieni nieba, a spacer po najpiękniejszych, europejskich łąkach to z każdym krokiem inna perspektywa odbijająca się w lustrze nieba. Subtelny, czteroelementowy efekt florystycznej tapety jest podkreślony wyrazistą płytką z motywem niebieskiego kamienia o mocnym użyleniu, o błyszczącej powierzchni. Elementem dopełniającym są tu cegiełki – nowość w formacie 6,5 x 29,8 cm z ondulowaną strukturą, miksującą różne odcienie błękitów.

Green Philosophy – dzikość natury
Wśród tundrowych lasów, czy amazońskich dżungli urzekną niezliczone odcienie zieleni. Wprowadź je do swojego otoczenia poprzez roślinną dekorację dającą spokój i wytchnienie. Oliwkowa zieleń płytek, nawiązujących do paneli ściennych czy płytki o strukturze piecowego kafla wprowadzą poczcie bezpieczeństwa. Harmonijnym uzupełnieniem dla płytek bazowych jest dekoracja o charakterze mozaiki, która łączy nowoczesność z rzemiosłem.

Green Philosophy – kolekcja Ceramika Paradyż

Warm Wind – co namalował wiatr
Wybierz się w podróż w ciepłe rejony świata, gdzie wiatr łagodnie otula rozgrzane marmurowe bloki, a pod stopami czujesz niezliczone ziarna piasku. Piaszczyste powierzchnie wiatr ułożył w wyraźne, geometryczne struktury, na które możesz patrzeć z zachwytem. Kolekcja została rozbudowana o nową formę heksalongu oraz uzupełniona płytką podłogową z rysunkiem szlachetnej Calacatty o ciepłym wybarwieniu. Zachwycający, unikatowy tapetowy motyw organicznych liści zatopionych w tkaninowej, drobnej strukturze o subtelnych zdobieniach, migocze złotem.

Arctic Storm w sypialni z łazienką

Arctic Storm – siła przyciągania
Świat jest pełen kontrastów, które możesz dostrzec, kiedy głęboka noc zamyka nas w swej czerni, a oślepiające refleksy wschodzącego słońca zmieniają arktyczną biel w srebro. Zróżnicowanie wzorów i tonalnych struktur o rysunku delikatnego marmuru Statuario przyozdobiło płytki Arctic Storm. Nowa odsłona cegiełki w formacie 6,5 x 29,8 cm to próba przełamania klasyki efektem błyszczącego srebra. Natura dba o balans, dlatego te kontrasty i przeciwieństwa wspaniale się uzupełniają oraz przenikają.

Comfort Place – twoje miejsce
Miejsce, w którym będziesz u siebie – spokojny, zrelaksowany i bezpieczny. Daj się ponieść nowym doznaniom poprzez połączenie płytek o grafice przetartego betonu ze spektakularną, metalizowaną, mieniącą się srebrem fakturą. Daj się pochłonąć, poszukując kolejnych miejsc, które odwiedzisz, poznasz, posmakujesz i otoczysz się ich pięknem oraz niepowtarzalnością.

Zapraszamy na www.paradyz.com oraz www.sklep.paradyz.com