Ścianki i panele akustyczne – do biur i nie tylko

Ścianki, panele, płytki 3D o właściwościach akustycznych oraz instalacje sufitowe mogą wyglądać jak designerska ozdoba wnętrz. To profesjonalne rozwiązania do wnętrz publicznych oraz prywatnych. Zaprojektowane z myślą o środowisku (100% poliester, w tym ponad 50% to materiał pochodzący z recyklingu).

To panele renomowanej nowozelandziej marki Autex Industries specjalizującej się w efektywnych rozwiązaniach do kontroli dźwięku i jego pochłaniania w pomieszczeniach komercyjnych (biura, szkoły, sale wykładowe, kina) oraz mieszkalnych. Różnorodne estetycznie produkty Autex są doskonałą propozycją zwłaszcza dla projektantów wnętrz zajmujących się tworzeniem przestrzeni biurowych. Bardzo dobrze zdają egzamin dzięki temu, że mają współczynnik pochłaniania alfa 0,50 – 0,95.

Panele akustyczne z linii Cascade

To gratka dla wielbicieli lekkich estetycznie form i soczystych kolorów. Atrakcyjna ażurowa forma paneli, które wyglądają niczym kolorowe wycinanki, pozwala na przenikanie światła i wzroku, jednocześnie pozostawiając użytkownikom wrażenie otwartej przestrzeni. Panele Cascade dostępne w gamie atrakcyjnych kolorów i wzorów. Wymiary pojedynczego panela: szerokość 120 cm, wysokość 240 cm, grubość 12 mm. Panele są lekkie, nietoksyczne, nie wywołują alergii (materiał nie zawiera spoiw chemicznych). Poliestrowa powierzchnia jest odporna na brudzenie się, a jej pielęgnacja odbywa się przez odkurzanie.

QUIETSPACE 3D modułowa akustyczna płytka ścienna

Dekoracyjna powierzchnia akustyczna do wnętrz mieszkalnych, edukacyjnych, handlowych, hotelarskich i komercyjnych. Akustyczne poliestrowe płytki Quietspace 3D Autex oferują najwyższą absorpcję dźwięku, redukują pogłos i kontrolują szum tła. Modułowa konstrukcja płytek ułatwia instalację oraz konfigurację na ścianie. Płytki w wymiarach 575×575 mm są lekkie, stabilne i łatwe w montażu. Oferowane w gamie współczesnych wzorów i kolorów, które są wysoko odporne na blaknięcie. Wykonane są w 100 % z poliestru, z czego 60% to materiał pochodzący z recyklingu. Płytki dostępne są w grubościach od 33 do 58 mm.

FRONTIER pod sufitem

Poziome panele montowane pod sufitem, popularnie zwane „żyletkami”, pochłaniając dźwięk i wydatnie poprawiają akustykę we wnętrzu. Prosta budowa systemu pozwala projektantom dowolnie łączyć i dopasowywać kolory i style. Panele Frontier wykonane są ze sprasowanego filcu PET, który w ponad 50% pochodzi z recyklingu. Inne zalety to m.in. łatwa instalacja i możliwość integracji z systemami oświetleniowymi.

HORISON instalacje sufitowe

Horison – płyty akustyczne pod sufitem

Zawieszane instalacje sufitowe oraz pływające na suficie płyty akustyczne pozwalają tworzyć dekoracyjne akustyczne konstelacje, które – zwłaszcza w dużych przestrzeniach – prezentują swój designerski kunszt. Poliestrowe panele dostępne są w 5 geometrycznych kształtach i atrakcyjnej gamie kolorystycznej. Kryte mocowania zapewniają wysoką estetykę montażu.

Więcej informacji na www.muraspec.pl