Regulacja temperatury w mieszkaniu – przydatna aplikacja

Temperaturę w mieszkaniu mona regulować za pomocą programatora pokojowego, a dodatkowo wykorzystać do tego możliwość sterowania z poziomu mobilnej aplikacji.

O tym, czy we własnym domu będziemy czuć się dobrze, decyduje nie tylko piękna aranżacja wnętrz, ciepłe oświetlenie czy funkcjonalność, ale także wysoki komfort cieplny. Właściwie zaprojektowana i wykonana gazowa instalacja grzewcza uzupełniona o programator tygodniowy gwarantuje pełną kontrolę temperatur w pomieszczeniach. Bardzo szybki rozwój technologiczny w ostatnich latach zaowocował wieloma inteligentnymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest przyjazna dla użytkownika aplikacja mobilna BeSMART marki Beretta, umożliwiająca sterowanie komfortem cieplnym we własnym domu za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Nowoczesny system zdalnego sterowania BeSMART oparty jest na współpracy mobilnej aplikacji z programatorem i modemem WiFi (korzystającym z internetowej sieci domowej), podłączonym do kotła. Programator wyposażony w czujnik temperatury, mierzy ją i steruje pracą kotła tak, aby utrzymać pożądany przez użytkownika komfort cieplny w pomieszczeniu.

Jak używać aplikacji

Programowanie i sterowanie domowym komfortem cieplnym za pomocą mobilnej aplikacji jest niezwykle proste. Polskojęzyczna aplikacja BeSMART służy do zdalnego sterowania przez WiFi i umożliwia użytkownikowi zarządzanie temperaturą powietrza w domu, a także kontrolowanie pracy kotła za pośrednictwem smartfona lub tabletu.

Z poziomu mobilnego urządzenia można sprawdzić stan swojego systemu ogrzewania, jak również zaprogramować przedziały czasowe, regulować temperaturę czy zmieniać tryby pracy kotła. Dzięki aplikacji BeSMART można się przekonać, jak z pozoru skomplikowane programowanie sterownika i zarządzanie pracą kotła, jest łatwe i intuicyjne.
Więcej informacji i szczegółów technicznych na: www.besmart-home.com

Konsultacja: Grażyna Bentkowska, Product Manager Beretta