Proste jednolite drzwi wewnętrzne z kolorowym obrzeżem

Polacy coraz chętniej wybierają proste modele drzwi wewnętrznych. Dzięki pomysłowości projektantów, nawet te mogą mieć jednak indywidualny rys. Twórcy kolekcji drzwi VOX funkcję zdobień przenieśli na obrzeża skrzydeł. Subtelny akcent widoczny jest widoczny po  otwarciu drzwi – może mieć kolor srebrny, grafitowy czy w odcieniach sklejki.

Drzwi z kolekcji SILGO i SUPRI od VOX mają z założenia pasować do wnętrz o zróżnicowanej stylistyce i sprawdzać się na różnych etapach życia domowników. „Zarówno SILGO, jak i SUPRI to drzwi do zadań specjalnych. Nie są im straszne niesforne psiaki, bawiące się dzieci czy nieostrożnie wniesiony do domu nowy mebel. Dzięki specjalnej okleinie CPL mają podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, więc z łatwością przetrwają kolejne domowe testy wytrzymałości. Co więcej, drzwi są również bardziej odporne na wilgoć, wysokie temperatury czy promieniowanie UV, więc mogą być zastosowane w całym domu, zarówno jako drzwi do pokoju dziennego, sypialni i łazienki” – wyjaśnia ekspert marki VOX.

drzwi VOX Silgo krawędź

drzwi VOX Silgo krawędź

To, co różni obie serie to estetyka. Miłośnikom szykownych rozwiązań bliższa będzie kolekcja SILGO. Te pełne drzwi o jednolitej powierzchni, ale z efektownym metalicznym wykończeniem obrzeży, dodadzą szlachetności domowej aranżacji. Ich znakiem rozpoznawczym jest stal szczotkowana zastosowana na krawędziach. W kolekcji dostępnych jest aż sześć zróżnicowanych oklein skrzydła, dających wybór od ciepłego odcienia akacjowego po barwę palonego orzecha. Zwolennikom mocnych akcentów spodoba się z kolei kolekcja SUPRI z antracytowym wykończeniem krawędzi.

Drzwi dla wielbicieli nowoczesnej prostoty

Trzecią – obok SILGO i SUPRI – kolekcją drzwi VOX z ciekawymi obrzeżami skrzydła jest MODUS. To propozycja dla tych, którzy szukają białych, uniwersalnych drzwi, stanowiących subtelne tło dla reszty aranżacji.  Matowa biel powierzchni drzwi MODUS w połączeniu z obrzeżem przypominającym sklejkę wprowadzi do wnętrza naturalność i prostotę. W kombinacji z alternatywnym głębokim odcieniem antracytu na obrzeżu stanie się wyrazistym akcentem, nieprzytłaczającym jednak całości stylizacji. „Drzwi MODUS są dostępne w trzech rodzajach krawędzi: przylgowej PROSTA, przylgowej KARNIES oraz bezprzylgowej BP” – podkreśla ekspert VOX .

Przykładowe ceny:

  • drzwi SILGO BP (bezprzylgowe) 10, cena 699 zł
  • drzwi MODUS 10 PROSTA cena 349 zł
  • drzwi SUPRI 10BP (bezprzylgowe), cena 549 zł