Oświetlenie wokół domu

Oświetlenie zewnętrzne zapewnia komfort i bezpieczeństwo domownikom, a jednocześnie podkreśla bryłę budynku. Doświetlenia wymaga strefa wjazdu i wejścia, a także ścieżki, taras, ogród. Podświetlona elewacja również wygląda efektownie.

Kompleksowe rozwiązania pozwalające na oświetlenie posesji znajdziemy w kolekcji lamp SOUL marki Nowodvorski Lighting. Kolekcję SOUL tworzą trzy modele lamp wykonanych z aluminium, z których dwa dostępne są w kolorze białym oraz grafitowym. Dzięki temu jeszcze łatwiej dopasujemy je do kolorystyki elewacji, tarasu czy kostki bukowej.

Wszystkie lampy wyposażone są w źródło światła GU10 o mocy 35 W, a dzięki temu, że mają stopień ochrony IP 44 mogą być umieszczone w dowolnym miejscu w ogrodzie.
Najmniejszy z modeli, o wymiarach 11,5 x 10,7 x 14,7 cm ma formę kinkietu mocowanego do ściany. Doskonale sprawdzi się jako punktowe oświetlenie furtki, drzwi wejściowych lub tarasu czy patio. Z kolei dwa pozostałe modele to lampy stojące o wysokości 100 cm wyposażone w jedno lub dwa źródła światła kierujące promień ukośnie ku dołowi. Z ich pomocą w łatwy sposób

doświetlimy ścieżkę prowadzącą do budynku czy ogrodowe alejki. Uniwersalny i nowoczesny design lamp, a także neutralna kolorystyka czynią z kolekcji SOUL propozycję, która z powodzeniem wpisze się zarówno w tradycyjne, jak i bardzo nowoczesne aranżacje posesji.

Kolekcja lamp ogrodowych SOUL marki Nowodvorski Lighting:

  • Lampa ścienna 9555 – cena 77 zł
  • Lampa stojąca pojedyncza 9557 – cena 219 zł
  • Lampa stojąca podwójna 9560 – cena 276 zł