Okapy niczym lampy

Dopracowany, nowoczesny design okapu powoduje, że urządzenie staje się ozdobą kuchni. Na przykład okap Aura Ambient wygląda jak elegancka biała lampa lewitująca nad kuchenną płytą.

Po włączeniu okapu Aura Ambient kopuła rozchyla się i dodatkowo zapala się delikatne oświetlenie LED w kształcie dwóch półobręczy. Dzięki funkcji My Ambient Light za pomocą aplikacji możesz zmieniać natężenie światła i wybierać jeden z wielu kolorów, odpowiedni do sytuacji. Unikatowym rozwiązaniem jest AmbientFragrance – delikatny zapach, który urządzenie uwalnia w trakcie pracy. Humidity Balance zapewnia stały poziom wilgotności w kuchni. Kiedy filtry Aura Ambient otrzymają sygnał od czujników, absorbują nadmierną wilgoć we wnętrzu, a w razie potrzeby oddają ją do pomieszczenia – dzięki temu możesz być spokojny o poziom wilgotności nawet w trakcie intensywnego gotowania.

Zmiana koloru oświetlenia możliwa jest także w wyciągu DA 6999 Pearl. Funkcja My AmbientLight pozwala ustawić światło LED w kolorze białym, czerwonym, zielonym lub niebieskim. Wyciąg wykonany z hartowanego białego szkła doskonale pasuje do urządzeń do zabudowy Miele w kolorze BrilliantWhite. Wydajny, a zarazem energooszczędny silnik Eco (na prąd stały) w połączeniu z efektywnym oświetleniem LED gwarantują niski pobór energii, dzięki temu nowy Pearl osiąga wysoką klasę efektywności energetycznej A++. DA 6999 Pearl działa niezwykle cicho. Jest przystosowany do pracy zarówno w obiegu otwartym (wyciąg), jak i zamkniętym (pochłaniacz).

Wyciąg Miele Aura Ambient

Okap Aura 3.0 White Loom (DA 7078 D):

  • wyciąg o nowoczesnym designie
  • przy średnicy 70 cm i wysokości zaledwie 17 cm urządzenie zdaje się unosić w powietrzu
  • jest mocowane na 3 delikatnych linkach, bez widocznego przewodu sieciowego
  • oświetlenie LED w kształcie okręgu dodaje wnętrzu elegancji i optymalnie oświetla płytę
  • okrągły filtr tłuszczowy został podzielony na 2 części, co ułatwia wyjmowanie go do czyszczenia
  • Aura 3.0 White Loom jest wyposażona w nowy filtr węglowy Longlife AirClean DKF 27-R, który może być regenerowany w piekarniku.
  • Panel sterowania jest dyskretnie schowany
  • dzięki technologii WLAN możesz obsługiwać urządzenie zdalnie przez funkcję Con@ctivity lub Miele@mobile App.
  • Jeśli preferujesz tradycyjną obsługę, korzystasz z przycisków harmonijnie zintegrowanych w powierzchni filtra.

Przyścienny wyciąg DA 9090 W charakteryzuje minimalistyczny design. To elegancki, płaski okap w kolorze GraphitGrey lub ObsidianBlack z panelem sterowania na szklanym froncie. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest metalowa półka w kolorze wyciągu, na której możesz postawić przyprawy czy podręczne kuchenne akcesoria. 10-warstwowy filtr ze stali szlachetnej można myć w zmywarce.

Ceny:
Aura Ambient (DA 7378): 24 999 zł
DA 6999 Pearl: 14 499 zł
Aura 3.0 White Loom (DA 7078 D): 17 499 zł
DA 9090 W: 4 499 zł