Odkurzacz do domu i ogrodu

Odkurzacz, zwłaszcza ten ręczny i bezprzewodowy pomaga posprzątać trudno dostępne miejsca. Odkurzacz ręczny EasyClean Li GARDENA odkurzy brud zarówno w domu, jak i w  ogrodzie.

Wiatr i letnie deszcze sprawiają, że bałagan w naszym ogrodzie i na balkonach może być trudny do opanowania. Piasek i ziemia roznoszą się po naszych tarasach, balkonach i ogrodach. Chcąc odciążyć ogrodników od tego problemu, GARDENA stworzyła odkurzacz ręczny, który sprawdzi się zarówno przy podstawowych pracach przydomowych, jak i z łatwością sprzątnie zalegającą ziemię czy pozostałości po roślinach na tarasie, balkonie i w ogrodzie.

bezprzewodowy odkurzacz EasyClean Li

Wszechstronny i bezprzewodowy odkurzacz EasyClean Li może sprzątnąć zarówno mokre, jak i suche odpady np. mokrą ziemię na chodniku po deszczu albo piasek w garażu. Jest mały, lekki i wygodny, a więc szybko i łatwo odkurzy dowolną powierzchnię. Ma wbudowany mocny akumulator, dzięki któremu poradzi sobie nawet z ciężkimi kawałkami wilgotnej ziemi zalegającymi np. na tarasie. Ponadto wbudowany filtr gwarantuje dużą moc nawet w przypadku bardzo drobnych elementów takich jak kurz czy sierść psa na dywanie. Nie wymaga też wielu prac konserwacyjnych i jest bardzo prosty w użyciu i ładowaniu. Jest wyposażony w wile dysz i szczotek, co dodatkowo ułatwia czyszczenie np. wnętrza samochodu czy bagażnika.
Odkurzacz EasyClean Li GARDENA można przechowywać w uchwycie naściennym ze zintegrowaną ładowarką, dzięki czemu zajmuje niedużo miejsca i zawsze jest pod ręką.

www.gardena.pl