Nowoczesne włączniki światła

Łączniki światła znajdują się w każdym pomieszczeniu i warto zadbać, by były one nie tylko spójne z wystrojem mieszkania, ale też stanowiły efektowny element dekoracyjny. Dlatego warto zainwestować w sprzęt dobrej jakości, ale i ciekawy wzorniczo. Co jest na rynku?

Seria włączników axcent® marki ABB łączy innowacyjną technologię z minimalistycznymi formami. Idealna dla zwolenników wyrazistych i nowoczesnych wnętrz. Zwracają uwagę ciekawą kolorystyką, a przy tym zachwyca prostotą designu i jakością materiałów: szkła, metalu oraz odpornego na uderzenia, pęknięcia i promieniowanie UV tworzywa plastycznego. Do wyboru mamy

takie kolory, jak: studyjną biel, dostępną w wersji z tworzywa i szkła; klasyczne połączenie bieli i czerni, dodatkowo też o barwie czarny château; spokojne połączenia bieli i beżu maison oraz szarości entrée; a także biel kontrastującą z brązem szkła. Serię uzupełniają też bardziej zdecydowane połączenia kolorystyczne: bieli z tytanem czy antracytu z platyną oraz czerń standardowa i matowa.

Decydując się na ten zakup warto wiedzieć, że istnieje możliwość płaskiego montażu podtynkowych elementów serii dzięki zestawom montażowym axcent® flat. Seria występuje z ramkami w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej, które można montować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Kolekcja axcent® dopełnia ofertę całej gamy łączników marki ABB, a ich ogromy wybór sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie i swojego domu. Podobnie jak w przypadku innych elementów inteligentnych systemów, począwszy od gniazdek elektrycznych, przez urządzenia sterowania roletami, po stacje ładowania telefonów, łączniki serii axcent® są utrzymane w jednolitej estetyce.

Więcej informacji na stronie: new.abb.com/pl