Nawiewniki okienne Titon

Nawiewniki Titon z oferty Agas pomogą nam zapewnić odpowiednią wymianę powietrza bez zmartwień o bezpieczeństwo i rachunki za ciepło w naszym domu. Służą wietrzeniu pomieszczeń przy zamkniętych oknach. Sami możemy regulować dopływ powietrza do wnętrza naszego domu. Szeroki wybór produktów to możliwość dopasowania konkretnego modelu do konstrukcji okien.

Lepsza cyrkulacja to lepszy klimat, co w firmie może skutkować poprawą efektywności pracowników, a w domu wprawić mieszkańców w dobry nastrój. Kontrola termiczna budynku to dostosowanie intensywności nawiewu do naszych indywidualnych wymagań. Zwiększanie lub zmniejszanie cyrkulacji pomoże nam rozwiązać problem wilgoci, przykrych zapachów, kurzu czy dymu papierosowego.

Prosty montaż nawiewników

Montaż elementu nie stanowi najmniejszego problemu. Niewielkie rozmiary komponentu i jego nieskomplikowany kształt, pozwalają na łatwe dopasowanie nawiewnika do zastosowanych systemów okiennych. W ofercie Agas pojawiły się nawiewniki szczelinowe, które sprawdzą się we wszystkich rodzajach okien. Model SF Xtra, dostępny jest w sztabach 3 metrowych i dwóch wersjach kolorystycznych. Białe i szare nawiewniki przeznaczone są do stosowania w oknach z twardego PVC, drewna lub aluminium. Montowany na wkręty Trimvent Select S13 możemy również przymocować na wcisk. Klasyczne odcienie uzupełnione zostały o jasną biel i kolor toffee. Dłuższa wersja tego modelu – Select Xtra S13 to rozwiązanie, które przy większym rozmiarze szczeliny, zapewnia równolegle większy przepływ powietrza. Agas uzupełnił ofertę również o nawiewnik wpuszczany Trykvent. Przeznaczony do okien z drewna i aluminium, z łatwością dopasuje się do białych, brązowych i szarych ram okiennych, które potrzebują wsparcia w zakresie cyrkulacji powietrza.

Jeśli chcemy uniknąć naruszania ramy okiennej, najlepszym rozwiązaniem są nawiewniki szybowe, które działają na takiej samej zasadzie jak tradycyjne, ale montowane między ramą okna a szybą. Model Maxiglaze może być obsługiwany za pomocą sznura lub pręta. Warto zaznaczyć, że wykończony surowo nawiewnik spełnia wymagania zgodne z przepisami gazowymi. Podobnymi parametrami cechuje się drugi model – Variglaze. Obsługiwany sznurem, dostępny w białym kolorze, zapewni właściwy poziom wilgoci we wnętrzu, poprawi komfort domowników.

Firma Agas poszerzyła swoją ofertę o nawiewniki Titon zgodne z przepisami dotyczącymi wentylacji. Dostępne modele pozwalają na łatwe dopasowanie do aluminium lub PVC. Dzięki temu możemy wybrać element, który będzie pasował do wielu systemów okiennych. Dostępne okucia, klamki, elementy dekoracyjne czy właśnie nawiewniki będą wsparciem codziennych rozwiązań i systemów okiennych w naszym domu.