Matowa powłoka dyspersyjna na elewacje

Szukasz farby, którą wykończysz kolorową elewację? Pojawił się na rynku Baumit Lazur w 8 kolorach oraz w 14 odcieniach drewna. Tworzy matowa powłokę i nadaje delikatna fakturę. 

Dekoracyjna warstwa dyspersyjna stworzy wyjątkowy wzór na powierzchni tynku, nadając ścianom unikalny charakter. Nowa paleta Baumit Lasur to 22 propozycje. Wśród nich propozycje zarówno dla miłośników kolorowej architektury, jak i spokojnych barw.

  • Baumit Lasur to wysokiej jakości lakier matowy idealny do ścian i elewacji.
  • Dekoracyjna warstwa dyspersyjna tworzy wzór na powierzchni tynku.
  • Lakier jest gotowy do naniesienia na ścianę.
  • Lasur może być rozpuszczany wodą.
  • Schnie bardzo szybko i dobrze trzyma się podłoża.

8 podstawowych kolorów

Wśród 8 podstawowych kolorów są m.in. odcienie żółtego, oranżu, czerwieni, niebieskiego czy zielonego.

Kolory drewna

Nowa linia kolorystyczna składa się z 14 odcieni inspirowanych drewnem: Pino, Quercus, Merbau, Castagno, Wenge, Ontano, Ebano, Noce, Kempas, Salice, Tectona, Palisandro, Mogano i Iroko. Chcąc uzyskać efekt naturalnego drewna, można połączyć tynk modelowany Baumit CreativTop z powłoką dekoracyjną Baumit Lasur. Z pomocą powłoki dekoracyjnej nie tylko nadamy elewacji kolor, ale także nadamy większą odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i obciążenia mechaniczne. Jej dużym atutem jest również hydrofobowość i paroprzepuszczalność, co z jednej strony zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem wody, z drugiej zaś – pozwala ścianom oddychać i zapobiega gromadzeniu wilgoci, uniemożliwiając tym samym rozwój grzybów i pleśni.

www.baumit.com