Łazienka w modnej kolorystyce

Jeśli stawiamy na przytulny, ciepły wystrój, warto wybrać barwy kojarzące się z naturą, drewnianą podłogę, drewniane meble, dywaniki, dekoracje. Jeżeli w łazience jest okno, to świetnie jeżeli będą w niej żywe rośliny. Relaks doskonały! Kolorowa łazienka natomiast daje energię, a rano pomaga pozytywnie zacząć dzień…

Przedstawiamy kilka łazienkowych aranżacji, w których dzięki zastosowanej kolorystyce i odpowiednio dobranemu wyposażeniu udało się wykreować wnętrza nowoczesne, przestronne, ale i przytulne.

W obu łazienkach postawiono na jasne barwy. Ogromną rolę odgrywają w nich okna. Dzienne światło rozjaśnia i nastraja pozytywnie. Drewniany parkiet i miękki dywan dbają o stopy użytkowników. Pomieszczenia ocieplone zostały zielonymi dodatkami. Kwiaty doniczkowe mogą znaleźć się zarówno na podłodze, jak i na blatach szafek i półkach. Zaokrąglone kształty umywalek, wanien czy lustra są ciepłym akcentem, podobnie jak wiklinowy fotel, znakomite miejsce na odpoczynek po rozgrzewającej kąpieli. Relaksującą atmosferę zapewnia także wygodna w użyciu armatura. Baterie i natryski powinny gwarantować maksymalny komfort, ale i świetnie komponować się z wystrojem. W przedstawionych łazienkach funkcje te pełnią baterie z kolekcji Algeo Square oraz oszczędzające wodę baterie z linii Alba VerdeLine.
Elegancka bateria wannowa czterootworowa Algeo Square z ceramicznym przełącznikiem wanna/natrysk i wyciąganą rączką natrysku pozwala na relaksującą kąpiel. Towarzyszy jej bateria nablatowa doskonale współgrająca z okrągłą umywalką. W drugiej aranżacji ekologiczne baterie Alba VerdeLine zapewniają oszczędność wody i domowych wydatków, ale też zdobią pomieszczenie.

Pastelowe płytki w oryginalnej formie rozjaśniają i rozweselają łazienkę. Odcienie zieleni wprowadzają wyraźny naturalny akcent, sprawiając, że we wnętrzu czujemy się jak na łonie przyrody. Idealnie pasują tu drewniane elementy wyposażenia takie jak taborety, blaty czy półki. Znakomitym uzupełnieniem zaprezentowanych na zdjęciach łazienek jest nowoczesna, zapewniająca komfortową pielęgnację armatura.

Baterie z kolekcji FERRO ONE połączone z zestawem natryskowym z deszczownicą Rondo Lux i baterie Algeo Square z komponującym się z nimi zestawem Squerto. Rondo Lux posiada trzyfunkcyjną rączkę natrysku i praktyczną półkę na kosmetyki z regulacją mocowania oraz okrągłą głowicę deszczowni. Squerto wyróżnia kwadratowa deszczownia idealnie prezentująca się w otoczeniu akcesoriów o nowoczesnej geometrycznej formie z linii Metalia 9. Zestaw posiada jednofunkcyjną rączkę natrysku i doskonale wygląda w otwartej strefie prysznica w towarzystwie baterii natryskowej z kolekcji Algeo Square i ściennego odpływu liniowego.