Klinkier na fasady i do wnętrz

Nowa marka mineralnych płytek klinkierowych to ELABRICK. Dostępnych jest aż 30 modeli płytek w wielu kolorach oraz 7 kolorów fugi, dzięki którym stworzymy niepowtarzalne klinkierowe elewacje oraz w piękny sposób wykończymy wnętrza.

Od niemal 60 lat firma Elastolith tworzy najlepsze jakościowo systemy płytek klinkierowych, które stosuje się w nowoczesnym budownictwie i podczas renowacji. Płytki są wykorzystywane przez projektantów, architektów, deweloperów, a także stosowane przez wykonawców, majsterkowiczów, którzy szczególnie doceniają możliwość samodzielnego i bezproblemowego wykorzystania mineralnych płytek klinkierowych na elewacji i we wnętrzach. To właśnie z myślą o nich została wprowadzona na rynek nowa marka ELABRICK.

Elabrick kolor bretagne

Z czego płytki klinkierowe?

Są produkowane z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych materiałów: piasku kwarcowego, żywic oraz barwników powstających na bazie naturalnych tlenków żelaza. Do wyboru mamy 30 modeli płytek o szerokiej palecie barw oraz 7 kolorów fugi, będącej jednocześnie klejem. Niepowtarzalną fakturę każdej płytki zapewnia ręczna produkcja.
Z płytkami klinkierowymi ELABRICK szybko i samodzielnie stworzymy ceglaną ścianę lub fasadę – bez konieczności stawiania dodatkowych podkonstrukcji czy zakupu profesjonalnych narzędzi. To rozwiązanie, przeznaczone do zastosowania na ścianach zewnętrznych i wewnętrznych, sprawdzi się również w narożnikach i na łukach, zapewniając świetny efekt wizualny ze względu na możliwość samodzielnego docinania i doginania płytek.

Elabrick kolor colorado

Płytki ELABRICK nie wymagają impregnacji i fugowania. Są odporne na uderzenia, promieniowanie UV, wodę i zmienne warunki atmosferyczne. To trwałe rozwiązanie, które może nam posłużyć przez lata. Jest gwarancją wytrzymałości przy jednoczesnej oszczędności czasu i pieniędzy.
Nowe płytki ELABRICK są dostępne w marketach grupy PSB, PSB Mrówka, sieci sklepów OBI oraz Merkury Market.
Więcej na stronie www.elastycznyklinkier.pl