Elewacja z efektami metalu lub betonu

Nowoczesnej elewacji można nadać efekt metalu oraz betonu. Z pomocą przychodzą produkty ATLAS Lakier Metaliczny i ATLAS Cermit BA-M. Dzięki nim uzyskamy na elewacji nietypowe efekty.

Coraz częściej rezygnuje się bowiem z tradycyjnych tynków kamyczkowych układanych na elewacjach ETICS. Specjalnie dla tych, którzy chcą uzyskać na elewacji efekt metalu lub betonu, Atlas przygotował dwa produkty. Są to ATLAS Lakier Metaliczny oraz ATLAS Cermit BA-M.

Efekt metalu na elewacji w czterech kolorach

ATLAS Lakier Metaliczny

ATLAS Lakier Metaliczny dzięki swojej hydrofobowości redukuje przywieranie do powłoki kurzu i zabrudzeń, jest ona elastyczna i nisko nasiąkliwa. Co jeszcze? ATLAS Lakier Metaliczny jest odporny na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Dzięki temu elewacja zyskuje nowoczesny i elegancki wygląd oraz trwałość na długie lata.

ATLAS Lakier Metaliczny jest dostępny w czterech kolorach: postarzane złoto, patynowe srebro, tytan i miedź. Produkt doskonale prezentuje się również na nowoczesnych elewacjach o prostych formach, np. w połączeniu z tynkiem dekoracyjnym o fakturze betonu ATLAS Cermit BA-M czy tynkiem dającym efekt piaskowca ATLAS DEKO M TM6. Ciekawe rezultaty można osiągnąć także na tynkach ciągnionych, szczotkowanych wykonanych z ATLAS CERMIT N-100 lub ATLAS CERMIT WN.

Efekt betonu dla miłośników industrialnych klimatów

ATLAS Cermit BA-M

Efekt elewacji imitującej beton można osiągnąć za pomocą produktu ATLAS Cermit BA-M. Ten mineralny tynk o fakturze betonu architektonicznego został stworzony z myślą o budynkach nietypowych, o nowoczesnych formach, jako odpowiedź na potrzeby klientów szukających oryginalnych rozwiązań. Dostępny jest w wersji z powierzchnią gładką lub widoczną strukturą. Pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także ochronną. Tynk z efektem betonu bardzo dobrze prezentuje się w połączeniu z drewnem.

Co ważne, zarówno ATLAS Lakier Metaliczny, jak i ATLAS Cermit BA-M mogą być wykorzystywane także wewnątrz budynku.

więcej na: www.atlas.com.pl