Ekosystem do kontroli całej automatyki domowej

Firma Nice wprowadza do oferty nowy ekosystem umożliwiający kontrolę wszystkich elementów automatyki domowej o nazwie Yubii . Rozwiązanie to ułatwiając zarządzanie domem, pozwala na sterowanie nim z dowolnego miejsca, jednocześnie poprawia bezpieczeństwo domowników poprzez całodobową kontrolę wyznaczonych obszarów.

Ekosystem Yubii wyróżnia się na rynku rozwiązań Smart Home dwukierunkową komunikacją umożliwiającą sprawdzenie czy bramy, rolety, żaluzje zostały prawidłowo zamknięte bądź otwarte. Nice jako pierwszy producent na polskim rynku wprowadził tę możliwość, dzięki której konsumenci zyskują komfort, bezpieczeństwo i wygodę – wszystko w zasięgu pilota Era One BD.

Ekosystem

Yubii to nowy ekosystem Nice stworzony zarówno z myślą o użytkownikach dopiero rozpoczynających swoją przygodę z automatyka domową, jak i dla tych, którzy chcą rozbudować swój system automatyki. Podłączając Core hub, serce systemu automatyki Yubii do domowej sieci Wi-Fi, można połączyć wszystkie elementy systemu automatyki Nice by ze sobą współdziałały.

Core jest sercem ekosystemu Yubi – z jego pomocą możesz połączyć elementy automatyki Nice i zarządzać nimi z poziomu smartfona za pomocą aplikacji MyNice Welcome App, tworząc spersonalizowane scenariusze.

więcej informacji o ekosystemie Yubii

Dzięki aplikacji MyNice Welcome App, Ekosystem Yubii, umożliwia szybkie i intuicyjne zarządzanie automatyką do rolet, markiz, żaluzji, bram wjazdowych i garażowych jak też sterowanie szlabanami i oświetleniem. Istnieje możliwość tworzenia indywidualnych scenariuszy np. za każdym razem, gdy otwierasz garaż, włączy się oświetlenie ogrodu, czy po tym jak wstaniesz, otworzą się wszystkie rolety oraz brama garażowa, by umożliwić psu wyjście do ogrodu – także zdalnie. Zarządzanie systemem możliwe jest również dzięki zastosowaniu dwukierunkowych pilotów Nice.

Aplikację MyNice Welcome App można pobrać bezpłatnie. – Rynek domów inteligentnych rośnie w Polsce dynamicznie. Systemy Smart Home cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dodatkowo, prostota obsługi – wystarczy tu tylko telefon lub tablet, i już można zarządzać wszystkimi systemami zainstalowanymi w domu. Jesteśmy przekonani, że system Yubii to odpowiedź na rosnące oczekiwania Polaków. – powiedział Marcin Skrobisz, Dyrektor Zarządzający Nice Polska.

Dwukierunkowe piloty zdalnego sterowania Nice Era One BD i Era P BD dostarczają informacji na temat stanu automatyki (otwarta, zamknięta, częściowo otwarta) i potwierdzają odbiór polecenia przez emisję kolorowego sygnału świetlnego, wibracje i dźwięk. Z MyNice Welcome App, możesz używać smartfonu do zarządzania elementami systemu automatyki domowej, gdziekolwiek jesteś.
Zalety posiadania dwukierunkowym pilotom Nice Era One BD:

  • Bezpieczeństwo, komfort i informacja zwrotna z pilota… Dzięki dwukierunkowym pilotom Nice Era One BD do sterowania bramami wjazdowymi i garażowymi oraz dwukierunkowym pilotom Era P BD do sterowania markizami, żaluzjami i roletami, możesz sprawdzić stan swojej automatyki, kiedy tylko chcesz (w odpowiedzi otrzymasz status: otwarta, zamknięta, częściowo otwarta) i upewnić się, że polecenie dotarło do automatyki. Piloty zdalnego sterowania komunikują się z użytkownikiem za pomocą trzech kolorów (zielony, czerwony, pomarańczowy), wibracji (Era One BD) lub sygnału dźwiękowego (Era P BD).
  • Dzięki technologii NFC zbliżając pilota ERA One BD do smartfona możesz uzyskać informację o statusie automatyki oraz poziomie naładowania baterii. Pilot Era One BD do zarządzania automatyką wjazdową.
  • Dwukierunkowe piloty Nice komunikują się z dwukierunkowymi odbiornikami rolet, markiz, żaluzji, zwiększając swój zasięg w momencie podłączenia nowych elementów, dzięki czemu możesz zarządzać automatyką w całym domu wydając zaledwie jedno polecenie.

www.nice.pl