Czym szpachlować ściany i sufity – gładź polimerowa

Łatwe, równomierne i błyskawiczne nakładanie gładzi? Do tego bez chlapania? Tak szpachluje się gładzią polimerową do aplikacji ATLAS GTA. 

ATLAS GTA to produkt rekomendowany do całopowierzchniowego szplachlowania powierzchni ścian i sufitów, a także spoinowania (z wykorzystaniem taśm zbrojących) płyt g-k wewnątrz budynków. Oparta na selekcjonowanych, śnieżnobiałych wypełniaczach mineralnych receptura pozwala uzyskać efekt bardzo gładkiej powierzchni już przy pierwszym nakładaniu gładzi. ATLAS GTA jest ponadto wytrzymała i elastyczna – wiązania polimerowe zapewniają odporność na spękanie szpachlowanych powierzchni i wysoką przyczepność produktu, co w rezultacie gwarantuje idealny efekt końcowy i trwałość rozwiązania.

Obróbka bez użycia maszyn

Optymalna twardość ATLAS GTA pozwala na łatwe szlifowanie zarówno ręczne, jak i mechaniczne. Wyjątkową cechą produktu jest obróbka bezpyłowa, dzięki której prowadzenie szybkich i czystych prac remontowych możliwe jest w czasie normalnego korzystania z pomieszczeń.

Komfortowa aplikacja
ATLAS GTA, poza ponadstandardowymi właściwościami, oferuje niespotykany dotychczas komfort aplikacji. Produkt dostępny jest w 18kg, owalnych wiadrach, dostosowanych szerokością do najbardziej popularnych 25 centymetrowych wałków – gładź nie musi być przelewana do odrębnych pojemników.

Właściwości gładzi polimerowej ATLAS GTA:

  • Komfort pracy – aplikacja wałkiem
  • Wygodne, owalne wiadro – gładź gotowa do pracy
  •  Łatwe i bezpyłowe wygładzanie na mokro
  •  Idealnie biała i gładka
  • Elastyczna i odporna na spękanie

Więcej na www.atlas.com.pl