Chłodniej w domu dzięki… grzejnikowi

Grzejnik Panama pracuje w trybie rewersyjnym (grzanie/chłodzenie). Może być wykorzystany jako klimatyzator, który w upalne dni schładza powietrze.

Grzejnik Panama w sypialni

Grzejnik posiada wentylator, którego prędkość pracy może być kontrolowana: bardzo szybko dogrzeje pomieszczenie (wentylator wspomaga pracę elementów grzewczych) lub obniży temperaturę w czasie upałów. Wentylator jest cichy – gdy urządzenie pracuje w trybie Quiet jego praca jest ograniczona. Jest na tyle cichy, że możemy zainstalować urządzenie w sypialni. Jednak w trybie cichym czas oczekiwania na uzyskanie wybranej temperatury będzie dłuższy. Dodatkowo wentylator ma wbudowany filtr powietrza.

Co ważne, grzejnik Panama w 100% może ogrzewać pomieszczenia za pomocą energii odnawialnej. Będzie ona produkowana przez współpracującą z nim pompę ciepła (grzejnik wyposażono w wodny wymiennik ciepła).

Panorama jest grzejnikiem rewersyjnym – to oznacza że może grzać lub chłodzić. Jest przeznaczony do współpracy z nowoczesnymi, niskotemperaturowymi źródłami ciepła, jak np. pompa ciepła czy kocioł kondensacyjny.

Więcej na: www.atlantic-polska.pl/grzejnik-rewersyjny/panama/